Account Executive | KISS digital

Account Executive

Poszukujemy osoby, która posiada minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, interaktywnej, public relations - najchętniej w roli account executive.

Szukamy kogoś, kto myśli rozwiązaniami i jest nastawiony na rezultaty. Kogoś, kto chce podejmować coraz to nowe wyzwania.

Jeśli chcesz znaleźć miejsce, które umożliwi Ci dalszy rozwój Twoich “akanckich” umiejętności, lubisz pracę w luźnej atmosferze i nie brakuje Ci kreatywności oraz poczucia humoru? Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Praktycznej znajomości narzędzi marketingu internetowego,
  • Doświadczenia w tworzeniu contentu do social mediów,
  • Umiejętności pracy z systemami CMS i narzędziami do monitoringu mediów,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze narzędzi marketing automation,
  • Zacięcia do pisania, “lekkiego pióra”,
  • Pomysłowości, umiejętności logicznego myślenia i wnioskowania,
  • Dobrej organizacji własnej pracy, samodzielności,
  • Komunikatywności, łatwości w wyrażaniu myśli.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Badanie potrzeb Klientów i ich marek,
  • Udział w tworzeniu strategii kampanii marketingowych,
  • Realizacja wybranych działań marketingowych offline i digital - tworzenie contentu, obsługa klientów social media, przygotowywanie prezentacji, komunikacji, współtworzenie ofert, obsługa narzędzi marketing automation,
  • Śledzenie i analizowanie rynkowych trendów z obszaru komunikacji i reklamy,
  • Współpraca z działem graficznym przy tworzeniu materiałów promocyjnych.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 3000zł do 4000zł na rękę,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek,
  • Możliwość pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa i stylowe biuro w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • Umawiamy się na 30 minutową rozmowę on-line, żeby porozmawiać o Twoim doświadczeniu i zainteresowaniu tą ofertą,
  • Wybranych kandydatów, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub zdalnie, zależnie od preferencji.
Kliknij aplikuj i wyślij swoją ofertę.
Poprzednie

Junior QA Engineer

Następne

Frontend Developer