Frontend Developer | KISS digital

Frontend Developer

Jesteśmy zgraną ekipą, pracujemy w małych projektowych zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Szukamy kogoś, kto jest kreatywny, twórczy, otwarty i razem z nami będzie tworzył coraz to lepsze rozwiązania.

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Pracując z nami poznasz wielu wspaniałych i kreatywnych ludzi oraz przekonasz się co to znaczy prawdziwie przyjazna atmosfera w pracy.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia jako programista frontend w HTML, CSS/SCSS, JavaScript, React/Redux, Gulp, Webpack, RWD,
  • Znajomości frameworka Next.js - mile widziane,
  • Orientacji w zakresie PWA, HTTP/2 i optymalizacji stron internetowych,
  • Doświadczenia w wykonywaniu testów jednostkowych w JEST,
  • Sprawnego korzystania z GIT-a,
  • Znajomości narzędzi do CI, np. Bitrise,
  • Podstaw - jak korzystać z Dockera, TypeScript,
  • Komunikatywnej i swobodnej znajomości języka angielskiego,
  • Zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Otwartości i komunikatywności.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Budowanie i rozwój nowoczesnych aplikacji i serwisów webowych,
  • Implementacja interfejsów użytkownika na podstawie makiet funkcjonalnych oraz projektów graficznych,
  • Tworzenie testów jednostkowych pod wytworzone aplikacje.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 5000zł do 9000zł + VAT (B2B),
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek,
  • Możliwość pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa i stylowe biuro w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych,
  • Wybranych kandydatów, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub zdalnie, zależnie od preferencji.
Kliknij aplikuj i wyślij swoją ofertę.
Poprzednie

Account Executive

Następne

PHP Backend Developer