Graphic Designer | KISS digital

Graphic Designer

Szukamy osoby, która potrafi projektować czytelnie i użytecznie, umie też samodzielnie decydować i uzasadniać swoje wybory. Do tego, według nas, potrzeba cechować się sporą empatią i umiejętnością poszukiwania kontekstów. Jeśli myślisz podobnie i dodatkowo uważasz, że spełniasz te warunki, koniecznie czytaj dalej - to może być przeznaczenie.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Projektowanie kreacji graficznej w ramach kampanii marketingowych, rozwiązań digital oraz (byłoby super) animacji,
  • Projektowanie graficzne stron www,
  • Tworzenie grafik do kanałów Social Media (inspiracyjne, produktowe, montaż i animacje stories + feed),
  • Obróbka zdjęć w ramach różnych projektów, także na potrzeby działań Social Media, HR i EB,
  • Współtworzenie koncepcji kreatywnych dla kampanii reklamowych,

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Biegłości w korzystaniu z programów graficznych Adobe,
  • Umiejętności projektowania komunikacji reklamowej,
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z brandingiem,
  • Zrozumienia nowoczesnych trendów w designie,
  • Kreatywności, wysokiego poczucia estetyki,
  • Zmysłu artystycznego, dobrej kompozycji i wyobraźni przestrzennej,
  • Zaangażowania, samodzielności i dynamiki w działaniu,
  • Porządku w głowie i umiejętności planowania,
  • Serdeczności, empatii w komunikacji z ludźmi,
  • Chęci podejmowania się różnorodnych wyzwań projektowych,

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność korzystania z jednego wybranego narzędzia do makietowania,
  • Wiedza o tym jak badać użyteczność,
  • Znajomość DTP,
  • Zrozumienie metodyki SCRUM,

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 3000zł do 4500zł na rękę,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa i stylowe biuro w kamienicy, w niedużej (obecnie ok 50 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Wysyłasz do nas swoje CV, portfolio i co tam jeszcze uważasz,
  • Umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną i poznajemy się trochę,
  • Wykonujesz niezbyt czasochłonne zadanie do wykonania w domu lub u nas w biurze Twój wybór,
  • Umawiamy się na omówienie zadania i finalizację rekrutacji,
Kliknij aplikuj i wyślij swoją ofertę.
Następne

PHP Backend Developer