Magento/PHP Developer | KISS digital
Oferta na stanowisko

Magento/PHP Developer

Magento jest naszym zdaniem najlepszą platformą e-commerce do tworzenia zaawansowanych platform sprzedażowych. Pozwala na zarządzanie wszystkimi aspektami związanymi ze sprzedażą w internecie i katalogiem produktów.

Do naszego zespołu poszukujemy Developera Magento, który będzie odpowiedzialny za rozwój systemów e-commerce tworzonych w języku PHP.

Jeśli masz doświadczenie we wdrożeniach Magento i jego integracji z zewnętrznymi systemami, sprawnie poruszasz się w modułach i możliwych konfiguracjach, wiesz jak rozwiązywać problemy - dołącz do nas!

Czego konkretnie oczekujemy?

  • 3+ lat doświadczenia w programowaniu aplikacji w PHP, Zend Framework, MVC oraz znajomości zasad programowania obiektowego pozwalające na sprawne poruszanie się w architekturze Magento w zakresie tworzenia i rozwijania systemów e-commerce
  • Bardzo dobrej znajomości bazy danych MySQL pozwalającej kontrolować i optymalizować zapytania
  • Umiejętności kodowania widoków w HTML/CSS i JavaScript
  • Doświadczenia w budowaniu serwisów opartych o RESTful API
  • Sprawnego korzystania z GIT-a

Jakie będą Twoje obowiązki?

Będziesz wspierał technologicznie procesy naszych Klientów poprzez tworzenie kodu zgodnie ze sztuką, pracował w zespołach w metodykach zwinnych, uczestniczył w code review.

  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności, modułów, pluginów w ramach platformy Magento pod zindywidualizowane zamówienie Klienta
  • Modyfikowanie front-end tak aby dla danego modułu uzyskać funkcjonalny interfejs użytkownika
  • Integrowanie API z zewnętrznymi usługami i mikroserwisami
  • Przeprowadzanie code review powstających elementów projektu
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań pod kątem technologicznym i funkcjonalnym

Co oferujemy?

  • Bycie częścią zespołu, który projektuje najlepsze rozwiązania pod względem wzornictwa, użyteczności i doświadczenia nawigacyjnego dla rozwiązań e-commerce na platformach Magento
  • Wynagrodzenie w wysokości 9000 PLN + VAT (B2B)
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek, wsparcie zespołu w podnoszeniu swoich kwalifikacji
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa, w stylowym biurze w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz zawsze świeże owoce w kuchni
  • Wyśmienitą atmosferę pracy, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej
  • Aha, projekty prowadzimy w SCRUMie, w duchu idei KISS (Keep It Simple, Stupid).

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych
  • A następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną
Wchodzisz w to? Wyślij swoją ofertę poprzez formularz na stronie https://jobs.kissdigital.com/apply/F886DAB7, a my niebawem się do Ciebie odezwiemy. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.
Następne

New Business Manager