PHP Backend Developer | KISS digital

PHP Backend Developer

Jesteśmy zgraną ekipą, pracujemy w małych projektowych zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności. Szukamy kogoś, kto jest kreatywny, twórczy, otwarty i razem z nami będzie tworzył coraz to lepsze rozwiązania.

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Pracując z nami poznasz wielu wspaniałych i kreatywnych ludzi oraz przekonasz się co to znaczy prawdziwie przyjazna atmosfera w pracy.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu w PHP,
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Laravel,
  • Znajomości relacyjnych bazach danych,
  • Wiedzy jak korzystać ze wzorców projektowych,
  • Znajomości narzędzi do CI, np. Bitrise,
  • Doświadczenia w pracy z Amazon AWS,
  • Wiedzy na temat funkcjonowania REST API,
  • Sprawnego korzystania z GIT-a,
  • Komunikatywnej i swobodnej znajomości języka angielskiego,
  • Analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Otwartości i komunikatywności.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Programowanie oraz rozwijanie nowoczesnych rozwiązań backendowych dla aplikacji mobilnych, webowych oraz e-commerce,
  • Rozwój istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów dla istniejących rozwiązań w oparciu o istniejące założenia architektoniczne,
  • Projektowanie oraz wdrażanie struktury bazy danych pod nowe moduły / projekty,
  • Dbanie o niezawodność i skalowalność budowanych rozwiązań.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 9000zł do 14000zł + VAT (B2B),
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek,
  • Możliwość pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa i stylowe biuro w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych,
  • Wybranych kandydatów, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub zdalnie, zależnie od preferencji.
Kliknij aplikuj i wyślij swoją ofertę.
Poprzednie

Growth Hacker

Następne

Android Developer