Open position

Digital Marketing Manager

Potrafisz wyciągać wnioski z suchych faktów i zamieniać je w działania? Kochasz widzieć efekty swojej pracy w reakcjach innych? Doskonale czujesz się w komunikacji online? Chętnie poznajesz nowe narzędzia i dzielisz się swoją wiedzą? Jeśli tak, to koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w udziale w procesach przetargowych i new business,
  • obsługa narzędzi reklamowych, (szczególnie mile widziane narzędzia Marketing Automation), kompetencje w zakresie analityki internetowej.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Opracowywanie strategii działań marketingowych, rekomendacji działań,
  • tworzenie harmonogramów,
  • generowanie pomysłów na kampanie,
  • wsparcie działu client service i współpraca z innymi działami agencji (kreacja, IT).

Co oferujemy?

Nie piszemy o młodym, dynamicznym zespole (choć taki on właśnie jest), ani o przyjaznej, bezstresowej atmosferze (jest przyjazna, choć zdarza się nie całkiem bezstresowa). Oferujemy natomiast:
  • wynagrodzenie w wysokości 5500 - 7500 zł + VAT (B2B),
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,
  • pracę przy projektach ciekawych, dla znanych marek,
  • wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji,
  • elastyczny czas prac i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • pracę w centrum Krakowa, w stylowym biurze w kamienicy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It is easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • umawiamy się na rozmowę telefoniczną,
  • a następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze.
Wchodzisz w to? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz na stronie https://jobs.kissdigital.com/apply/E3FB5CF3. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.
Previous

Regular iOS Developer

Next

Project Manager