IT Business Analyst | KISS digital

IT Business Analyst

Masz ochotę na ciekawe i różnorodne projekty? Dołącz do nas!

Czekają na Ciebie wyzwania i zgrana ekipa ludzi z pasją.

Szukamy twórcy koncepcji funkcjonalnych i biznesowych dla projektów rozwoju aplikacji mobilnych oraz webowych.

Analityka, który będzie pełnił rolę “swoistego” tłumacza – przede wszystkim pomiędzy klientami, a programistami lub bardziej ogólnie, między biznesem a technologią.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego w pracy z rozwiązaniami mobile i web (frontend, backend, bazy danych, API),
  • Znajomości technik zbierania, analizy, estymacji i prezentacji wymagań,
  • Koniecznie praktyki w tworzeniu logicznych i spójnych diagramów – BPMN / UML,
  • Umiejętności analizy testów oraz analizy potrzeb i wymagań biznesowych klienta,
  • Podstawowej wiedzy jak działa UX,
  • Chętnie - doświadczenia w roli Product Ownera oraz praktycznej znajomości Scrum,
  • Zdolności analitycznego myślenia i logicznego wyciągania wniosków,
  • Efektywności, samodzielności w działaniu i doskonałej organizacji pracy,
  • Naturalności w budowaniu relacji i skutecznego komunikowania się,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Spotykanie się z klientem, który ma określone potrzeby w zakresie stworzenia lub rozbudowania swojego produktu funkcjonalnie i biznesowo,
  • Zbieranie wymagań i dokładne określenie co i jak ma działać czy to w aplikacji, systemie albo na stronie www pod kątem architektury i technologii,
  • Przeanalizowanie tych wszystkich informacji, przedyskutowanie ich z zespołem developerskim, grafikami oraz UX/UI i stworzenie koncepcji tego co ma powstać w zamyśle klienta,
  • Współpraca z zespołem testerów, wsparcie przy tworzeniu scenariuszy testowych,
  • Tworzenie czytelnej, precyzyjnej i jednoznacznej dokumentacji projektowej pod kątem celu projektu, kryteriów sukcesu, wymagań biznesowych, funkcjonalnych, interfejsu użytkownika, przebiegu procesów i architektury dla technologii - zarówno w formie opisowej jak i diagramów UML,
  • Czuwanie nad ustalonym zakresem projektu i zarządzanie w nim wszelkimi zmianami.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 8000zł do 12000zł + VAT (B2B),
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Wpływ na istniejące w firmie procesy i tworzenie nowych - zawsze jesteśmy otwarci na genialne pomysły,
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, zależnie od preferencji,
  • Biuro w kamienicy w centrum Krakowa, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych,
  • A następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub on-line,
Kliknij aplikuj i wyślij nam swoją ofertę.
Next

IT Project Manager