IT Project Manager | KISS digital

IT Project Manager

Masz ochotę na zmiany? Chcesz pracować jako Project Manager prowadząc ciekawe projekty mobilne i webowe? Jeżeli tak, dołącz do KISS digital. Będzie okazja pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów.

Projekty prowadzimy w Scrumie, sprinty z reguły 2 tygodniowe, wszystko dobrze poukładane i udokumentowane. Piszemy testy jednostkowe, testujemy też manualnie, robimy code review i mamy zautomatyzowany workflow.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Umiejętności zbierania i analizowania wymagań w kontekście potrzeb Klienta dla tworzonych rozwiązań mobile i web
  • Koniecznie - wiedzy i doświadczenia jak przekuć wizję rozwoju produktu w krótko i długoterminowe cele - wpływać na jakość i terminowość dostarczanych rozwiązań
  • Umiejętności kosztorysowania i konstruowania finalnej oferty
  • Wiedzy jak monitorować i raportować postęp prac nad projektem
  • Praktycznej znajomości metodyk / frameworków służących do prowadzenia projektów softwarowych (Scrum, AgilePM, PMI, Prince2) oraz znajomości narzędzi wspierających zarządzanie projektami (Jira, Confluence)
  • Naturalności w budowaniu relacji i skutecznego komunikowania się - nasza praca to nie tylko wykonywanie zadań z projektowego scope, doradzamy i pomagamy Klientom budować ich biznes
  • Biegłej znajomości języka angielskiego

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Będziesz zarządzać projektami IT w pełnym cyklu: od zebrania i analizy wymagań po wdrożenie zaprojektowanego rozwiązania u Klienta
  • I - nie obejdzie się oczywiście bez organizowania i nadzorowania zadań realizowanych przez zespoły developerskie

Ważne dla nas są:

  • +3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami: mobile & web development, e-commerce
  • Doświadczenie w roli Product Ownera oraz praktyczna znajomość Scrum
  • Analityczne myślenie
  • Efektywność, samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy
  • Skuteczna komunikacja i współpraca w ramach zespołów projektowych i z Klientem

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 8000zł do 11000zł + VAT (B2B)
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, chyba że wolisz centrum Krakowa i stylowe biuro w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz zawsze świeże owoce w kuchni
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną o sprawach technicznych
  • A następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze
Wchodzisz w to? Wyślij swoją ofertę poprzez formularz na stronie https://i.applicake.to/kissdigital/BY56F5-IT-Project-Manager. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.
Previous

Graphic designer

Next

PHP Backend Developer