Open position

Junior Project Manager

Masz ochotę na zmiany i chciałbyś/chciałabyś pracować jako Project Manager prowadząc zaawansowane projekty mobilne i webowe? Jeżeli tak, zapraszamy do złożenia swojej oferty na stanowisko Junior Project Manager w KISS digital. Otrzymasz solidne przeszkolenie i będziesz miał/a okazję pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów. Nasze projekty prowadzimy w SCRUMie, więc będziesz także miał/a okazję poznać pracę Product Ownera, a i pewnie trochę Scrum Mastera.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Proaktywności, samodzielności, werwy i zapału - szukamy osoby pełnej energii i przekonanej co do słuszności możliwie najlepszego dbania o potrzeby klienta
  • Zacięcia na doprowadzanie spraw do końca - czy wiesz kiedy projekt można uznać naprawdę za zakończony?
  • Wybitnej komunikatywności i umiejętności budowania relacji - nasza praca to nie tylko wykonywanie zleceń, doradzamy i pomagamy klientom budować ich biznes
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego - ponad połowa naszych klientów, to osoby obcojęzyczne
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technicznym (np. programista albo tester)
  • Obycie w sprawach technicznych, związanych z aplikacjami mobilnymi i internetowymi

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zbieranie i analizowanie wymagań projektowych
  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert dla klientów
  • Komunikacja z klientami w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu
  • Komunikacja z zespołem, w tym organizowanie planningów, daily i retrospekcji
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac nad projektem
  • Tworzenie wewnętrznej dokumentacji na temat projektu

Co oferujemy?

Nie piszemy o młodym, dynamicznym zespole (choć taki on właśnie jest), ani o przyjaznej, bezstresowej atmosferze (jest przyjazna, choć zdarza się nie całkiem bezstresowa). Oferujemy natomiast:
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek
  • Wynagrodzenie początkowe w wysokości 4000 PLN (B2B) bądź 3300 PLN brutto (UoP)
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, finansowanie konferencji i szkoleń, zakup literatury i innych materiałów edukacyjnych, kursy doszkalające z języka angielskiego
  • Awans na stanowisko Project Managera z wynagrodzeniem od 5500 PLN (B2B), po spełnieniu jasno określonych kryteriów
  • Pracę przy projektach ciekawych, lub dla znanych marek, lub obie rzeczy na raz
  • Częściowo elastyczny czas prac i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover
  • Pracę w centrum Krakowa, w słonecznym biurze i w naprawdę fajnej atmosferze

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zwykle mówimy, że proces rekrutacji "is easy like one, two and three". W tej rekrutacji proces jest nieco wydłużony, aby obie strony miały szansę upewnić się, że chcą ze sobą pracować :)
  • Wysyłasz do nas swoje CV
  • Umawiamy się na rozmowę telefoniczną
  • Następnie umawiamy się z Tobą na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną
  • I ewentualnie na drugą, finalną rozmowę
Wchodzisz w to? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz na stronie https://jobs.kissdigital.com/apply/4EFB3A28. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.
Previous

ReactJS developer

Next

Senior designer