New Business Manager | KISS digital
Open position

New Business Manager

Jeśli fascynują Cię ludzie i ich zachowania, lubisz spotkania, chcesz mieć możliwość poznania pasjonatów z branży i pracować dla znanych marek - nie zwlekaj tylko wysyłaj do nas swoje CV!

Szukamy osoby z zacięciem marketingowym - kogoś kto wie jak pozyskać, utrzymać i skonwertować leady w branży usług marketingu i reklamy, w segmencie B2B.

Czego konkretnie oczekujemy?

Kluczową umiejętnością na tym stanowisku jest swoboda w kontaktach z ludźmi, łatwość w budowaniu relacji, umiejętność aktywnego słuchania i wyciągania wniosków. Musisz umieć dostrzegać nowe możliwości, rozpoznać potrzebę i stworzyć dedykowaną ofertę.

  • 2+ letnie doświadczenie w sprzedaży usług związanych z nowymi technologiami lub reklamą w agencji marketingowej, kreatywnej, digitalowej lub w domu mediowym
  • Umiejętność tworzenia strategii sprzedażowych i skutecznego zdobywania nowego biznesu aż do sfinalizowania kontraktu
  • Najwyższej jakości prezentacji - musisz lubić i umieć rozmawiać. Najlepiej dużo i często, to w końcu sprzedaż, prawda? Na pewno nieszablonowo i przekonująco!
  • Doskonałej organizacji pracy - planowania, koordynacji działań, ustalania priorytetów, dokładności i skrupulatności
  • Determinacji i przedsiębiorczości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Będziesz przygotować prezentacje, propozycje rozwiązań i ofert handlowych dostosowanych do najbardziej istotnych potrzeb naszych potencjalnych Klientów
  • Na pewno - analizować rynek i działania konkurencji pod kątem możliwości generowania nowych kontraktów/zleceń
  • Będziesz prowadzić negocjacje zakresu i warunków współpracy z Klientami
  • Będziesz utrzymywać pozytywne relacje z obecnymi klientami, dbać o ich nowe, rodzące się w trakcie współpracy potrzeby - i odpowiadać na nie ofertą

Co oferujemy?

  • Udział w pozyskiwaniu zleceń dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która wystartuje dynamicznie z launchem nowej marki
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, zaczynasz w godzinach między 7 a 10-tą
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej z dowolnego miejsca w kraju, chyba że wolisz centrum Krakowa, w stylowym biurze w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 40 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek, wsparcie zespołu w podnoszeniu swoich kwalifikacji
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz zawsze świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej (sprawdź opinie o nas w internecie!),

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".
  • Wysyłasz do nas swoje CV i kilka zdań o sobie,
  • umawiamy się na rozmowę telefoniczną,
  • a następnie umawiamy się z Tobą na rozmowę kwalifikacyjną.
Wchodzisz w to? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz na stronie https://jobs.kissdigital.com/apply/AE1C547D. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.
Previous

Magento/PHP Developer

Next

Sales Representative