Open position

Project Manager

Masz ochotę na zmiany i chciałbyś/chciałabyś pracować jako Project Manager prowadząc zaawansowane projekty mobilne i webowe? Jeżeli tak, zapraszamy do złożenia swojej oferty na stanowisko Project Manager w KISS digital. Otrzymasz solidne przeszkolenie i będziesz miał/a okazję pracować z zespołem wspaniałych ludzi, w atmosferze wzajemnej współpracy i poczucia wspólnych celów. Nasze projekty prowadzimy w SCRUMie, więc będziesz także miał/a okazję poznać pracę Product Ownera, a i pewnie trochę Scrum Mastera.

Czego konkretnie oczekujemy?

Kluczowymi kompetencjami na tym stanowisko są umiejętności miękkie. Ze strony kandydatów oczekujemy odpowiedniej postawy, która przejawia się m.in. poprzez:

  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • wysoki stopień samodzielności i samodyscypliny,
  • chęć do nauki i rozwoju osobistego,
  • zacięcie na doprowadzanie spraw do końca,
  • otwarte komunikowanie się i jasne stawianie oczekiwań współpracownikom,
  • oraz dużo werwy i zapału - szukamy osoby pełnej energii i przekonanej co do słuszności możliwie najlepszego dbania o potrzeby klienta.

Niezbędna jest także znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym płynne porozumiewanie się z klientami (poziom C1 lub wyżej), praktyczne doświadczenie w pracy w Scrumie oraz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami IT.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zbieranie i analizowanie wymagań projektowych,
  • przygotowywanie kosztorysów i ofert dla klientów,
  • komunikacja z klientami w trakcie trwania projektu i utrzymywanie relacji po jego zakończeniu,
  • komunikacja z zespołem, w tym organizowanie planningów, daily i retrospekcji,
  • monitorowanie i raportowanie postępu prac nad projektem,
  • tworzenie wewnętrznej dokumentacji projektowej.

Co oferujemy?

Nie piszemy o młodym, dynamicznym zespole (choć taki on właśnie jest), ani o przyjaznej, bezstresowej atmosferze (jest przyjazna, choć zdarza się nie całkiem bezstresowa). Oferujemy natomiast:
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych na dobry początek,
  • wynagrodzenie w wysokości 6000 - 9000 zł + VAT (B2B),
  • wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, finansowanie konferencji i szkoleń, zakup literatury i innych materiałów edukacyjnych, kursy doszkalające z języka angielskiego,
  • możliwość awansu poziomego (analityk biznesowy, specjalista ds sprzedaży), bądź pionowego (senior PM, dyrektor operacyjny),
  • pracę przy projektach ciekawych, dla znanych marek, o typowym czasie trwania od 3 do 9 miesięcy,
  • elastyczny czas prac i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz zawsze świeże owoce w kuchni,
  • pracę w centrum Krakowa, w stylowym biurze w kamienicy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Zwykle mówimy, że proces rekrutacji "is easy like one, two and three". W tej rekrutacji proces jest nieco wydłużony, aby obie strony miały szansę upewnić się, że chcą ze sobą pracować :)
  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • umawiamy się na rozmowę telefoniczną,
  • następnie umawiamy się z Tobą na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną,
  • i ewentualnie na drugą, finalną rozmowę.
Wchodzisz w to? Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz na stronie https://jobs.kissdigital.com/apply/EFFCC732. Nie wysyłaj listu motywacyjnego, nie czaruj okrągłymi zdaniami. Keep it simple.
Previous

Junior Automation Test Engineer

Next

QA engineer